Gabinet

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego lub zastanawiasz się nad podjęciem psychoterapii indywidualnej? Zapraszam na konsultację do swojego gabinetu w Warszawie, pod adresem ul. Nowy Świat 54/56. Jednorazowa konsultacja trwa 50 minut, koszt 140 zł.

Warunkiem rezerwacji wizyty jest otrzymanie potwierdzenia dostępności terminów przez poradnię. W przypadku, gdy żaden z wybranych przez Panią/Pana terminów nie będzie aktualnie dostępny, zostaną zaproponowane terminy alternatywne.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Klaudia Pączkowska, z siedzibą firmy pod adresem 09-320 Bieżuń, ul. Płocka 23, e-mail: gabinetporuszenie@gmail.com. Państwa dane osobowe pozyskane przez Administratora przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, jednak stanowi warunek kontaktu zwrotnego i udzielenia informacji o dostępności terminów, a ich niepodanie uniemożliwi przekazanie informacji zwrotnych. Dane będą przechowywane na czas korespondencji z Państwem. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.